Poznaj nasze domki

Owocny

RELAKS

Oaza spokoju w otoczeniu natury i zachwycającym widokiem na jedno z najpiękniejszych jezior w Olsztynie. Wymarzone miejsce dla poszukujących odpoczynku w wersji slow, z dala od codzienności. Otoczenie sprawia, że z łatwością można zapomnieć o tym, że znajdujemy się w centrum największej aglomeracji miejskiej Warmii i Mazur z opcją dodatkową w postaci możliwości korzystania z licznych atrakcji Olsztyna.

70m² powierzchni

Każdy z domków to 70m² powierzchni urządzonej z dbałością o każdy detal.  

Wyposażona kuchnia

Kuchnia wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty zachęca do kulinarnych kreacji

Prywatny pomost

Prywatny pomost z bezpośrednim dostępem do jeziora

Luksusowy

WYPOCZYNEK

Warmiński Sad to pięć ekskluzywnych, całorocznych domków położonych w centrum miasta nad kultowym w Olsztynie Jeziorem Kortowskim.

Każdy z domków to 70 m2 powierzchni urządzonej z dbałością o każdy detal.  Nowoczesny design z naturalnych materiałów, kominek otulający wnętrza ciepłem i przeszklona antresola z zachwycającym widokiem na jezioro czynią relaks w otoczeniu warmińskiej natury niezwykłym doznaniem.

Kuchnia  wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty zachęca do kulinarnych kreacji, a strefa wypoczynkowa to wymarzona przestrzeń na chwile relaksu po dniu pełnym wrażeń.

Warmiński Sad - Domek Olsztyn

Prywatny pomost z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz przestronny taras o powierzchni 25 m to zachęta co cieszenia się niepowtarzalnym urokiem przyrody.

Szum wody i kołyszących się drzew, unikatowy mikroklimat, czyste powietrze i wygodne leżaki to wymarzony relaks dla poszukujących ciszy i odpoczynku od nadmiaru wrażeń.

Warmiński Sad - Domek Olsztyn

Niezwykle owocny

RELAKS

Potrzebujesz spokojnego miejsca do pracy zdalnej?

Chcesz odetchnąć na łonie natury i zainspirować się jej rytmem?

Marzy Ci się chwila wytchnienia od codzienności w gronie rodziny lub przyjaciół?

Chcesz wyjechać „z miasta” pozostając „ w mieście”?

Uważasz, że największą atrakcją jest chwilowy brak „atrakcji”?

Warmiński Sad

O NAS

Urokliwe miejsce z dostępem do jeziora było do niedawna działką ogrodniczą z drzewkami owocowymi. Długo kiełkował w nas zamysł, by wydobyć potencjał tego miejsca, ale jakoś nie było sposobności i właściwego czasu. Aż wreszcie zdarzyło się coś, co nas wszystkich zatrzymało w miejscu. Nastał rok 2020 a w raz z nim przyszło tak wiele rzeczy, o których nie chcemy pamiętać. Z drugiej strony uświadomiliśmy sobie z całą mocą jak ważny jest komfort kontaktu z naturą z dystansem do świata, kiedy czujemy taką potrzebę. To właśnie tu „chowaliśmy” się przed pandemiczną codziennością.  Spojrzeliśmy na to miejsce jeszcze raz, odkrywając je na nowo.

Rodzinna narada i wspólna decyzja – owocowy ogródek działkowy w sercu Olsztyna, nad brzegiem Jeziora Kortowskiego zamienimy w Warmiński Sad.

Łatwiej postanowić niż zrobić, ale pragnienie stworzenia miejsca, którego próżno szukać gdziekolwiek indziej, okazało się silniejsze od „ nie da się”.

Dylemat wyboru między hotelem a domkiem zastąpiliśmy kompromisem. Wzięliśmy wszystko co najlepsze z jednego i drugiego rozwiązania, łącząc nowoczesny i stylowy hotelowy design z prywatnością i sielskim klimatem „domku nad wodą”.

Odpocząć kameralnie nie rezygnując z komfortu znanego z najlepszych hoteli – brzmi jak plan idealny.

Nie rozstrzygnęliśmy tylko jednego: czy wreszcie porządnie się wyspać czy wstać wcześnie dla takiego widoku.

Tą decyzję pozostawiamy naszym Gościom.

Życzymy owocnego wypoczynku w Warmińskim Sadzie

Warmiński Sad

NASZE DOMKI

Przytulne, a przy tym nowoczesne. W każdym z pięciu domków odnajdzie swą komfortową przestrzeń relaksu aż 6 osób.  Sercem każdego z nich jest piękny kominek, który ogniskuje dobrą energię do wypoczywania. Ozdobą położonej na piętrze sypialni jest zachwycający widok na panoramę Jeziora Kortowskiego. Wygodne łóżka z pościelą to gwarancja dobrego, urlopowego snu, który w Warmińskim Sadzie owocuje energią na dzień pełen aktywności.

Kaskadowo położone  tarasy z  wygodnymi leżakami i prywatny pomost to strefa  zarezerwowana na przyjemności. Meble ogrodowe zachęcają do delektowania się smakiem posiłków na świeżym powietrzu. Kawa z ekspresu kolbowego obudzi w każdym urlopowego baristę.

W pełni wyposażona kuchnia to pole do popisu dla osób lubiących gotować. Znajduje się tu wszystko co niezbędne  do przygotowania posiłków oraz naczynia do serwowania dań. Na pragnących odpocząć od tego rodzaju aktywności czekają wyjątkowe olsztyńskie restauracje lub opcja dowozu dań ( zalety wypoczynku w dużym mieście – można zapomnieć, że się w nim znajdujemy).

Zapewniamy nowoczesny i w pełni automatyczny dostęp do posesji. Po rezerwacji i dokonaniu płatności otrzymają Państwo kod dostępu otwierający zarówno  bramę wjazdową na parking, jak i domek przygotowany na przybycie Gości.

Warmiński Sad ze swoją unikatową aurą relaksu czeka właśnie na Ciebie.

Jesteśmy dla Ciebie

Napisz do nas

Wyjątkowe

OFERTY SPECJALNE

WARMIŃSKI SAD

Lato 2024

Rodzinny wypad do miasta, gdzie nie widać miasta.  

WARMIŃSKI SAD

Wieczór Panieński

Już niebawem jedna z Was wkroczy w kolejny etap życia. Ale zanim to nastąpi…